Hakkımda

Merhaba, ben Emirhan Gümüş. Samsun'da yaşıyorum. 20 yaşındayım ve Anadolu Üniversitesi Web Tasarım ve Kodlama okuyorum.

Ben bir web geliştiricisiyim ve HTML, CSS, Javascript, Typescript, Flutter ve SQL gibi birçok teknolojiyi biliyorum. Aynı zamanda, Express JS, PrismaJS ve KnexJS gibi backend teknolojilerini de kullanarak API'ler oluşturuyorum. Ayrıca, SASS ve Tailwind gibi CSS preprocessorlerini kullanabiliyorum ve Photoshop ve Figma gibi tasarım araçlarını kullanarak görsel öğeleri tasarlayabilirim.

Benim uzmanlık alanım web geliştirme ve ben birçok farklı web teknolojisinde deneyim sahibiyim. React, NextJS, Svelte ve Svelte Kit gibi modern JavaScript kütüphanelerinde uzmanlaşmış durumdayım ve bu teknolojilerle birçok başarılı proje geliştirdim.

Portfolyomda yer alan örneklerim, benim beceri setimi sergiliyor ve hangi teknolojileri kullandığımı gösteriyor. Bu örnekler, sizlere benimle birlikte çalışmanın nasıl bir deneyim olacağına dair fikir verecektir.

Özetle, ben birçok farklı teknolojiyi bilen, web geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir geliştiriciyim ve benimle birlikte çalışmak isteyen herkes için birçok örnek sunabilirim.